Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

„Porsche Driving Experience“ Bronzos modulio mokymai

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

„Porsche Driving Experience“ Bronzos modulio mokymai

Šiauliai
1 asm.

700 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
700 €

Išbandykite svajonių automobilį!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas?

Ieškai dovanos vairuoti mėgstančiam žmogui, kuris turi viską ir yra išbandęs begalę patirčių tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje? Ši pamoka su Porsche automobiliu sužavės net ir pačius išrankiausius! Tai – unikali proga patobulinti savo vairavimo įgūdžius, tuo pačiu mėgaujantis klasiško automobilio vairavimu. Jūsų vairavimo instruktorius bus Robertas Kupčikas, kuris ne tik yra daugkartinis Lietuvos ir tarptautinių žiedinių lenktynių nugalėtojas bei prizininkas, tačiau, ko gero, ir geriausiai Lietuvoje išmano apie Porsche automobilius. Jis energingai ir entuziastingai pamokys, parodys ir paaiškins, kaip saugiai ir profesionaliai vairuoti net sudėtingiausiose situacijose. Pamokos metu vairuosite Porsche 911 Carrera 4S.

Apie trasą: Pamoka vyks šalia Šiaulių esančioje, kol kas dar mažai kam žinomoje automobilių lenktynių trasoje, kurią tikrai verta išmėginti! Trasa ir greita, ir saugi, ir pakankamai sudėtinga – joje galėsite iš naujo mokytis valdyti automobilį: tinkamai rinktis trajektorijas, stabdymo zonas ir t.t. Čia yra ir du slidžios dangos ruožai, nuokalnė, automobilio „užmetimo“ zona.

Apie programą: Programą sudaro teorinė ir praktinė dalys. Teorinėje dalyje suprasite, kokios fizikinės jėgos veikia Jūsų vairuojamą automobilį ir kaip tai galima išnaudoti efektyviam automobilio valdymui. Nustebsite, jog net tai, kaip sėdite, laikote ar sukate vairą yra svarbu Jūsų kaip varuotojo tobulėjimui. Praktinėje dalyje išmoksite valdyti automobilį ekstremaliose situacijose, būtent dėl šios priežasties treniruotė vyks ant specialios slidžios dangos, kuri imituoja ledą bei sniegą. Užsiėmimo pabaigoje sėsitės į keleivio vietą, o Robertas Kupčikas parodys, kaip Porsche valdo tikras profesionalas.

Kam skirtas šis pasiūlymas?

Šis pasiūlymas skirtas kiekvienam vairavimo fanui.

Dovanokite išskirtinius įspūdžius!


Apie dovaną

Vieta

Šiauliai

Apranga

Patogi, nevaržanti judesių apranga. Aprangą rinkitės pagal oro sąlygas.

Trukmė

6-7 valandos.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Norint dalyvauti pamokoje, būtinas galiojantis B kategorijos vairuotojo pažymėjimas. Važiavimai vyksta iš anksto numatytomis datomis. Pamokos metu privaloma paisyti instruktoriaus pastabų.

Atvykę į mokymus privalėsite pasirašyti automobilio nuomos sutartį, kad galėtumėte naudotis Jums vairavimo programai skirta transporto priemone.Kiti pasiūlymai


Dovanų eksperto įspūdžiai

Linas

Šis Porsche automobilis – pasaka, ypač tokioje trasoje kur yra galimybė jį išbandyti iki galo ir be apribojimų. Pramogos metu gavau žiupsnelį naudingos teorijos, instruktorius supažindino su automobiliu, mokiausi teisingai rinktis trasos trajektoriją, gavau patarimų, kaip važiuoti greitai ir saugiai, ir dar begalę kitų daykų. Kadangi pats vairavimas truko 1-2 valandas, gavau tiek adrenalino, kad pakaks labai ilgam. Desertui pats Robertas Kupčikas pravežė Porsche „taxi“. Gaila, kad po šio deserto teko išvažiuoti supratus, kad vairuoti dar nemoku... Tačiau tam ši programa ir skirta – nuostabiai praleisti laiką ir patobulinti savo vairavimo įgūdžius (nesvarbu, nuo labai aukšto, ar vidutinio lygio).

Kodėl verta išbandyti šią pramogą?

  • Adrenalino dozė, kurios užteks ilgam;
  • Patobulinti vairavimo įgūdžiai, kelyje reikalingi kasdien;
  • Nuostabūs įspūdžiai, vairuojant tobulą automobilį.

Klientų atsiliepimai (Jau išbandei? Pasidalink įspūdžiais!)

Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje