skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„Pakruojo dvaras“

Istorija atgimsta čia! Jei norite bent trumpam nusikelti į bajorų, karalių ir dvarų laikus - „Pakruojo dvaras“ yra tai ko jūs ieškote! Čia rasite malonų dvarišką poilsį dviem ar šeimai su gausybe pramogų ir net gyvuoju muziejumi! Pakruojo dvare galite ne tik apsistoti, paragauti vietoje gaminamų gėrimų bei maisto - čia dažnai vyksta renginiai ir festivaliai, kurie suburia visus atvykti čia, į Pakruojo dvarą. „Didieji Kinijos Žibintai“, „Gėlių festivalis“, gyvojo muziejaus pasirodymai ir įvairūs renginiai nuolat vyksta didžiausiame dvare Lietuvoje. Gyvojo muziejaus pasirodymo metu jus pasitiks patys dvariškiai, kurie aprodys ir papasakos kaip anksčiau gyvendavo dvaro valdytojai ir kam buvo skirtas šis milžiniškas dvaro kompleksas. Pabėkite nuo kasdienybės Pakruojo dvare!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?