skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Masažo studija „Tobula Savijauta“

Ieškote poilsio ir trumpo atotrūkio nuo kasdienybės? Tuomet jaukūs masažo studija Kaune „Tobula Savijauta“ yra tai, ko jūs ieškote. Itin platus paslaugų asortimentas, malonus kolektyvas ir rūpestis, kurio nusipelnėte. Masažo studijoje „Tobula Savijauta“ atliekami klasikiniai kūno masažai, giluminiai kūno masažai vyrams ir moterims, procedūrų kompleksai, veido masažai ir procedūros skaisčiam veidui, kūno linijas formuojantys masažai, vakuuminiai - limfodrenažiniai masažai, kojų bei pėdų masažai ir pečių juostos bei nugaros masažai. Kokybė, profesionalūs masažo meistrai ir meilė masažo menui, tai - masažo studija „Tobula Savijauta“
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?