skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Lankininkų klubas „Strėlė“

Lankininkų klubas „Strėlė“, esantis Vilniuje, rengia šaudymo iš lanko treniruotes, organizuoja lankininkų varžybas, dalyvauja įvairiuose renginiuose. Čia kiekvienas gali išmokti kaip taisyklingai laikyti lanką ir strėlę bei kaip taikliai pataikyti į taikinį. Vieni iš smagiausių laisvalaikio praleidimmo būdų klube yra komandiniai užsiėmimai. Reikia pasidalinti į dvi grupes, užsidėti apsaugines priemones, paimti į rankas žaidimo įrankius ir stengtis nurungti priešininką. Daug adrenalino, veiksmo ir trykštančių emocijų laukia kiekvieno vaiko. O patiems mažiausiems yra rengiami labai smagūs žaidimai. Vienas iš jų- „Bananų mūšis“, kuriame vaikučiai kovos žaisliniais ginklais ir rinks taškus pergalei. Lankininkų klube „Strėlė“ pramogauti smagu visiems, tiek mažiems, tiek dideliems!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?