skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Kingitus.ee

Džiaugiamės, jog esame tarptautinė įmonė, vienijanti Lietuvą, Latviją, Estiją, Suomiją bei Lenkiją. Galime pasiūlyti pramogas ir įdomias patirtis tiek Lietuvoje, tiek ir kitose kaimyninėse šalyse. Kingitus.ee - dovanų ekspertų komanda Estijoje, kurie siūlo itin platų paslaugų, pramogų ir patirčių asortimentą Estijoje. Nuo skrydžių iki jaukių nakvynių, nuo ekstremalių nuotykių iki malonaus poilsio. Pažinkite Taliną ir apsistokite jaukiame viešbutyje, o istorinis Talino miestas, jaukios gatvelės ir platus restoranų pasirinkimas bus lengvai pasiekiamas. Norite poilsio prie jūros? Tuomet puikiai tiks garsusis Parnu miestas, kurorto pramogos ir pramogos jūroje.
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?