Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Kauno aeroklubas

Visuomeninė organizacija Kauno Aeroklubas vienija pilotus ir akrobatinio skraidymo entuziastus. Visų jų tikslas - skraidyti ir populiarinti aviaciją šalyje. Kauno Aeroklubas kviečia visus - tiek tuos, kurie nori išmokti skraidyti, nori pasiekti akrobatinių skrydžių meistriškumo ar tiesiog iš arčiau susipažinti su lėktuvais, jų valdymu ir pasimėgauti pažintinio skrydžio malonumu. Profesionalūs, ilgametę patirtį turintys pilotai pramogos metu supažindina su lėktuvo specifikacijomis, valdymu ir istorija. Nepamirštami įspūdžiai, geriausios emocijos ir pasakiškas Kauno kraštovaizdis, kuris liks po jūsų kojomis. Skrydžiai vykdomi iš S.Dariaus ir S.Girėno aerodromo.
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?