skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Kartodromas „Gokartas“

Kartodrome „Gokartas“ laukiami tiek maži, tiek dideli, visi - norintys išmėginti lenktynių trasą Klaipėdoje. Čia Jūsų lauks greiti SODI RX7 kartingai bei RIMO kartingai skirti mažiesiems vairuotojams. Tai puikus laisvalaikio praleidimo būdas, kupinas įsimintinų akimirkų. Trasa tęsiasi apie 350 metrų, o įmantrūs vingiai ją padaro dar įdomesnę ir sudėtingesnę. Kad įveiktumėte ruožą pirmas, turite pasižymėti greita reakcija, gebėti įvertinti posūkių aštrumą ir savo įsibėgėjimo greitį. Greičio fanai gaus tikrą adrenalino dozę laikydami vairą ir skriedami lenktynių trasa. Pramogauti smagiau, kartu paėmus draugą, varžymasis bus tik dar įdomesnis ir kupinesnis emocijų. Smagūs kartingai, vis atsinaujinanti trasa ir neužmirštami įspūdžiai garantuoti kartodrome „Gokartas“!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?