Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Irklakojis

Aktyvus laisvalaikis, pramogos gražiausiuose Lietuvos kampeliuose, ekologiškas, protingas ir sveikesnis požiūris į gyvenimą, tai - „Irklakojis“. „Irklakojis“ organizuoja tiek pramogas ir renginius įmonėms ar didesnėms komandoms, tiek renka aktyvų laisvalaikį mėgstančius žmones pramogauti kartu. Čia susipina vanduo, oras ir žemė. Vandens mėgėjai gali mėgautis žygiais kanojomis, kuriomis galite priplaukti ir iš visai kitos pusės pamatyti nuostabiąją Kuršių Neriją. Norintiems pažaboti vėją puikiai tiks žygiai vėjaračiu. Norintiems pasimėgauti Neringos smėlynais - „Irklakojis“ kviečia į žygius elektrinėmis riedlentėmis. Leiskitės į smagius nuotykius!
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?