Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Žygis pajūriu vėjaračiu „Baltija“

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Žygis pajūriu vėjaračiu „Baltija“

Nida
1 asm.

66 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
66 €
Trokštate nustebinti ir padovanoti nuotykį? Pajūrinis buriavimas – jūros, vėjo ir greičio užtaisas, ieškantiems kažko neabejotinai smagaus ir originalaus. Ilgam prisiminsite, kaip išskleidę „Blokart“ vėjaračio bures skriejote palei Baltijos krantus dešimtis kilometrų, ausyse švilpiant vėjui ir ošiant bangoms. Tai ekologiška pramoga norintiems pajusti greitį be variklių gaudesio. Išvystomas 25-50 km/h greitis ir triračiu buriniu vėjaračiu lekiama pirmyn, kur tik akys mato. Išmokti buriuoti Blokart vėjaračiu yra lengviau nei važiuoti dviračiu. Valdymas yra labai paprastas, o unikali Blokart vėjaračių konstrukcija užtikrina maksimalų pramogos saugumą. Žygis tinkamas ir vaikams nuo 9 m.

Apie dovaną

Vieta

Nida

Apranga

Šilta, neperpučiama vėjo apranga ir patvari avalynė.

Trukmė

3-4 valandos (20-30 km).

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Buriuojama esant ne mažesniam nei 6 m/s vakarų krypčių vėjui bei pakankamai kietam smėliui.

Kita informacija

Žygis organizuojamas susirinkus 4 asmenų kompanijai. Jūs būsite nuvežti ir parvežti į / iš buriavimo vietos. Blokartas yra skirtas iki 120 kg vairininko svoriui. Didelis ūgis – ne bėda, turime pakojus, kurie leidžia ištiesti ilgas kojas. Finišavę įspūdžius galėsite aptarti vaišindamiesi karštais gėrimais ir Nidoje keptais saldėsiais.


Rekomenduojamos pramogos organizatorius


Kiti pasiūlymai


Klientų atsiliepimai (1)

Laima

Labai ačiū už tokią siūlomą dovaną. Gavusi tokią dovaną gimtadienio proga buvo ir smagu, ir pagalvojau, kad tolokai reikės važiuoti, nes gyvenu Radviliškio rajone. Bet kelio atstumas nebaisu kai norisi išbandyti kažką naujo.  Atvykome su draugais, kurie kartu dalyvavo žygyje. Žygis pajūriu mums visiems labai  (nerealiai) patiko. Pamatėme grąžų pajūrį, oras buvo puikus, insrtuktorius nuoširdus žmogus. Draugai buvo plaukę su baidarėmis, tai jiems vėjaračiai labiau patiko (tos palyginimas). Vienu žodžiu, buvo labai puiku, visi labai linksmai praleidome laiką. Tikrai galite siūlyti ar patarti dėl šios dovanos, aš taip pat visiems draugams rekomenduosiu padovanoti tokią dovaną. Dar kartą labai ačiū už tokią siūlomą dovaną!

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje