Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Šaudymo sporto klubas „GSKA“

GSKA šaudymo sporto klubas – ko gero seniausia šaudykla Vilniuje, 2009 metais įkurta šaudymo sporto meistro, daugkartinio Lietuvos šaudymo čempiono ir rekordininko Anatolijaus Kapustino. Šaudymo sporto treneriai – šią specifinę sporto šaką puikiai išmanantys profesionalai, pasirengę supažindinti su įvairiausiais ginklais ir atsakyti į visus kylančius klausimus. Šis sportas tai dinamiška, greitos reakcijos reikalaujanti ir ekstremali veikla. Kūnu bėgiojantys šiurpuliukai bei unikalūs įspūdžiai - garantuoti!
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?