Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Grožio salonas „Figaro”

„Figaro” - vienas iš inovatyviausių grožio salonų tinklų Vilniuje, kuris subūrė gausią profesionalų komandą. Salonai yra įsikūrę net septyniose miesto lokacijose, Jums patogiausiose vietose. „Figaro” galite rasti įvairiausių grožio paslaugų: plaukų procedūras, kirpimą, dažymą ir sušukavimą, antakių formavimą, korekciją ir laminavimą, blakstienų procedūras, manikiūrą, pedikiūrą, veido ir kūno procedūras, depiliaciją vašku arba cukrumi. Dovanokite grožį ir atsinaujinimą!
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?