Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Euroracing

„Euroracing“ - entuziastų komanda, kurie dievina adrenaliną, greitį ir galingus automobilius. Pasimėgaukite ekstremaliais pojūčiais sėdėdami šturmano vietoje, kai automobilį valdo patyręs ralio čempionas. „Euroracing“ veiklą pradėjo dar 2006 metais, kai susitiko aukštais titulais trasoje garsėjantys Lietuvos automobilių sporto entuziastai Rolandas Mackevičius, Jonas Dereškevičius, Raimondas Bačiliūnas ir Henrikas Kazakauskas bei 1999-ųjų Europos kroso čempiono titulą iškovojęs Aurelijus Simaška. Galingi sportiniai automobiliai, saugumą užtikrinanti įrangą, profesionalūs instruktoriai ir vairuotojai bei užsidegimas ir aistra automobilių sportui ir šiandien leidžia auto fanus mėgautis ekstremaliais pojūčiais trasoje.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?