Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Ralio automobilio vairavimas

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Ralio automobilio vairavimas

Visa Lietuva
1 asm.

323,80 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
323,80 €

Išbandykite įgūdžius!


Kuo ypatingas šis pasiūlymas?

Norite patirti vairavimą tokį, kokio nė neįsivaizdavote? Kviečiame Jus atsisėsti už tikro ralio automobilio vairo! Automobilis BMW 325 yra paruoštas pagal ralio R grupės Lietuvos automobilių sporto federacijos reikalavimus, jo galingumas – 200 arklio galių. Jūs sėdėsite už automobilio vairo, o šturmano kėdę užims instruktorius, kuris patars, atsakys į klausimus ir koordinuos Jūsų veiksmus lekiant didžiuliu greičiu. Praleidę valandą už ralio automobilio vairo suprasite, kad Jūsų vairavimo galimybių riba dar labai toli ir tikrai norėsite pakartoti šį malonumą ir toliau tobulinti savo automobilio valdymo įgūdžius!

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Ralio automobilio vairavimas;
  • Profesionalaus instruktoriaus pagalba pramogos metu.


Kam skirtas šis pasiūlymas?

Šis pasiūlymas skirtas kiekvienam, norinčiam patirti ekstremalių vairavimo įspūdžių.

Dovanokite adrenalino pliūpsnį!


Apie dovaną

Vieta

Visa Lietuva

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

1 valanda.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Esant nepalankioms oro sąlygoms (gausūs krituliai, apledėjimas ir pan.), paslauga neteikiama.

Kita informacija

Būtina išankstinė rezervacija. Pramoga vyksta iš anksto nustatytomis datomis, vietose, kur dažniausiai vyksta ralio lenktynės.


Rekomenduojamos pramogos organizatorius


Kiti pasiūlymai


Klientų atsiliepimai (2)

Rimas

Net neturiu žodžių apsakyti kas per jausmelis...kadangi važiavau gruodžio mėn., biški pašale buvo tai kaip čia gražiai išsireiškus.. baimes buvo pilnos kelnes :)) man užteko to kai čempionas pirma rata pats pravaziavo,aš sėdėjau šalia, tai maniau kad pats nesėsiu prie vairo, bet nu jei padovanojo tai reik nenuvilt draugu (kartu buvo atvaziave). Aš pats nevažiavau dideliu greičiu, nes žiauriai bijojau ivaryt kur...draugų užsiprašiau kitam gimtadieniui tokios pat dovanos, tada leksiu kaip viesulas :))) bet čia tik dabar mano kalbos jaučiu :D

Nikita

Pirmą kartą važiavau ralyje būdamas keturiolikos metų. Buvau A. Simaškos šturmanas, bet pats norėjau vairuoti lenktyninį automobilį. Intensyviai tam ruošiausi, bet... planus pakoregavo prieš 5 metus patirta avarija. Teko kuriam laikui atsisakyti svajonės. Šiais metais vėl sėdau už lenktyninio automobilio vairo. Kiekvieną mėnesį tris savaites gyvenu Lietuvoje, kasdien intensyviai treniruojuosi ir dalyvauju įvairiose varžybose. Pagrindinis tikslas - išmokti profesionaliai valdyti lenktyninį automobilį ir laimėti Europos autokroso čempionatą. Vėliau - dalyvauti Pasaulio ralio čempionate.

1
Parašykite atsiliepimą

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje