Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Restobaras Eldorado

Restobaras Eldorado įsikūręs Klaipėdos širdyje – miesto centre, šalia gražiosios Lietuvininkų aikštės. Vasaros sezono laikotarpiu įrengta jauki lauko terasa, kurioje galima ne tik papietauti, atsigaivinti gėrimais, bet ir atsipūsti iki visiškos vėlumos. Restobaro viduje yra įrengtas vaikų kampelis, kuriame vaikai turi savo virtuvėlę ir joje gali gaminti patiekalus patys. Restobaras Eldorado – tai ta vieta, kur jaukiai praleiste laiką užsukę su visa šeima ar draugais.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?