Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Žiedinio automobilio vairavimas

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Žiedinio automobilio vairavimas

Kaunas
1 asm.

289 € 323,80 € -11%

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
289 € -11%
323,80 €

Žiedinio automobilio vairavimas

Atraskite kitokį vairavimą!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas? 

Ieškote įsimintinos ir aštrios patirties? Kviečiame Jus sėstis už tikro žiedinio automobilio vairo! Jūsų laukia pagal GT klasės Lietuvos automobilių sporto federacijos reikalavimus pilnai paruošti automobiliai BMW 330 ir BMW 325, kurių galingumas - atitinkamai 256 ir 200 arklio galių. Jūsų šturmanas bus instruktorius, kuris Jums patars, atsakys į klausimus ir koordinuos Jūsų veiksmus greitai važiuojant. Vairuodami galėsite pajusti išcentrines jėgas, automobilio stabilumą posūkyje, stabdymo efektyvumą. Pramoga ne tik suteiks ekstremalių pojūčių, tačiau ir padės kasdien važiuojant kelyje - suprasite, ko reikia reikalauti iš standartinio automobilio, kaip elgtis ekstremaliose situacijose.

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Žiedinio automobilio vairavimas;
  • Profesionalaus instruktoriaus pagalba pramogos metu.


Kam skirtas šis pasiūlymas?

Šis pasiūlymas skirtas kiekvienam ekstremalaus vairavimo fanatui.

Dovanokite nepamirštamas akimirkas! 


Apie dovaną

Vieta

Kaunas

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

1 valanda.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Sezonas tęsiasi nuo gegužės iki spalio mėnesio (sezono trukmė gali kisti). Esant nepalankioms oro sąlygoms (gausūs krituliai, apledėjimas ir pan.), paslauga neteikiama.


Rekomenduojamos pramogos organizatorius


Kiti pasiūlymai


Klientų atsiliepimai (1)

Rimas

Net neturiu žodžių apsakyti kas per jausmelis...kadangi važiavau gruodžio mėn., biški pašale buvo tai kaip čia gražiai išsireiškus.. baimes buvo pilnos kelnes :)) man užteko to kai čempionas pirma rata pats pravaziavo,aš sėdėjau šalia, tai maniau kad pats nesėsiu prie vairo, bet nu jei padovanojo tai reik nenuvilt draugu (kartu buvo atvaziave). Aš pats nevažiavau dideliu greičiu, nes žiauriai bijojau ivaryt kur...draugų užsiprašiau kitam gimtadieniui tokios pat dovanos, tada leksiu kaip viesulas :))) bet čia tik dabar mano kalbos jaučiu :D

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje