Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Dailės studija „Išmok svajoti“

Kaune įsikūrusi dailės studija „Išmok svajoti“ - erdvė, kurioje galite išlaisvinti kūrybą ir išreikšti save. Juk vis lėkdami ir skubėdami pamirštame save, nebeskiriame laiko savo pomėgiams ar naujų veiklų atradimui. Bent trumpam palikite kasdienybę nuošalyje ir pasinerkite į saviraišką. Kartu su dailės studija „Išmok svajoti“ patys pasigaminsite auskarus iš vilnos, dekoruosite stiklą, tapysite ant šilko ar išmoksite dekupažo meno. Užsiėmimų metu į visus klausimus atsakys ir leis atskleisti save dar labiau profesionalūs mokytojai. Dailės studijoje „Išmok svajoti“ organizuojami grupiniai užsiėmimai suaugusiems, vaikams, stovyklos, įmonių šventės bei gimtadieniai.
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?