Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Porceliano dekoravimo pamoka

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Porceliano dekoravimo pamoka

Kaunas
1 asm.

20 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
20 €
Porceliano dekoravimo pamokos metu Jūs susipažinsite su porceliano dekoravimo technologijomis bei dekoruosite indą savo sukurtais ornamentais ar augalų motyvais. Jei kils minčių, galėsite parašyti eilėraštį ar palinkėjimą artimam žmogui. Kviečiame ateiti ir išsidekoruoti puodelį, kuris papuoš namus ir džiugins rytais geriant kavą ar arbatą!

Apie dovaną

Vieta

Kaunas

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

2,5-3 valandos.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Jums bus duotos visos priemonės ir medžiagos.

Užsiėmimai vyksta grupėje.


Rekomenduojamos pramogos organizatorius


Kiti pasiūlymai


Klientų atsiliepimai (4)

Edita

Paslauga esu patenkinta. 10 balu is 10, net arbata ir sokoladu pavaisinti buvome :)

Kristina

Kadangi sia pramoga norejom padovanoti savo bosei, o kartu prisijungem pačios- tai reiktu pasakyti, kad siam uzsiemimui siek tiek truksta izangos. Labai sauni moteris, kuri mus prieme ir pavaisino arbata, bet bent jau as pasigedau siek tiek informacijos apie pati porceliana ir dekoravimo istorija bei technika :) O tada jau butu galima darba testi ir toliau :) Zinoma, butu smagiau gerti arbata ne is "valdisku" puodeliu, o is paciu dekoruotu  , valgyti sokolada ne is popieriuko, o is porcelianines lekstutes ;)) Bet tai tik smulkmenos- jei organizatoriai nores- viska padarys idealiai :)

Asta

Buvo labai smagu. Tiesiog "užsikrėčiau" porceliano dekoravimu. Nuostabu baltutėlį porcelianą spalvinti ryškiomis spalvomis, užrašyti pasveikinimą mylimam žmogui... Labai dėkoju savo draugams, padovanojusiems tokią puikią dovaną.

Diana

Labai gerai praleidau laiką. Padovanojau vyrui savo rankomis ištapytą puodelį. Tai nuostabi dovana man ir mano draugams - dabar galėsiu juos pradžiuginti originaliomis dovanomis.

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje