Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Dekupažo pamoka

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Dekupažo pamoka

Kaunas
1 asm.

26 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
26 €
Išmokę dekupažo (dekoravimo) technikų, Jūs galėsite atnaujinti spinteles, komodas, senus lagaminus, įvairias dėželes, pasidaryti puikių aksesuarų sau ar savo draugams. Dekupažo technika originali tuo, kad naudodami reikiamas priemones ir įvairias dailės technikas (piešimą, tapymą ar auksavimą), fantazuosite ir improvizuosite, išgyvensite kūrybinį džiaugsmą. O svarbiausia, kad pabaigti Jūsų darbai atrodys kaip ką tik atkeliavę iš antikvariato.

Apie dovaną

Vieta

Kaunas

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

3,5-4 valandos.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Jums bus duotos visos priemonės ir medžiagos. 

Užsiėmimai vyksta grupėje.


Rekomenduojamos pramogos organizatorius


Kiti pasiūlymai


Klientų atsiliepimai (8)

Asta

Esu labai patenkinta dekupžo pamoka! pasidariau be galo gražią apyrankę ir labai džiaugiuosi ;)

Virginija

Likau patenkinta, buvo malonus laiko praleidimas ir aiskiai parodyta dekupažo technika.Manau ateityje galesiu panaudoti laisvalaikio leidimui.

Indrė

Dekupažo pamoka labai patiko, mokytoja labai šaunus ir šiltas žmogus, viską nuostabiai paaiškino, papasakojo apie dekupažą. Dovana tikrai šauni, atsipalaidavau nuo darbo, viską pamiršau. Dovana tikrai įspudinga, o darbelis kurį padariau primins tik pačias gražiausias akimirkas. Visiems rekomenduoju dekupažo pamoką,

 

Jurgita

Destytoja labai miela, dekupazo pamoka idomi, o ir gautas rezultatas man labai patiko. Aciu:)

Ilona

Aš Labai likau patenkinta šita dovanele,smagiai praleidau laika užmiršusi visas problemas,ir pasipuošiau savo namus dviem šauniais darbeliais:sendinta papuošalu dėžute ir vazonėli gėlei..Taigi ir toliau vaikščiosiu i dekupaža,nes visu esamu dekupažo būdu dar nespejau išbandyti.

1 2
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje