Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Tapyba ant šilko Kaune

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Tapyba ant šilko Kaune

Kaunas
1 asm.

27 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
27 €
Tapybos ant šilko galimybės gana plačios: dažus galima lieti kaip piešiant akvarele arba leisti spalvai laisvai sklisti audinyje, taip pat galima valdyti liejimosi procesą bei stabdyti sklindančius dažus su specialiais kontūrais. Švelnus šilko plazdenimas, lengvi teptuko mostai, žaisminga spalvų mozaika... Tapymas ant šilko - labai plastiška akvarelės technika, kurią Jūs pažinsite pamokos metu. Mes padėsime įgyvendinti Jūsų šilkinę svajonę!

Apie dovaną

Vieta

Kaunas

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

3,5-4 valandos.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Jums bus duotos visos priemonės ir medžiagos.

Užsiėmimai vyksta grupėje.


Rekomenduojamos pramogos organizatorius


Kiti pasiūlymai


Klientų atsiliepimai (8)

Lina

Labai patiko, rekomenduosiu draugams. Ačiū

Aušra

Tapybos ant šilko pamoka labai patiko! Nustebino netikėtas spalvų ir technikų žaismas. Dar iki šiol jaučiuosi užburta- tikrai išmėginsiu visai tai namuose ir paieškosiu kitų šilko tapymo galimybių.
Kūrybinis procesas tikrai įtraukė ir užkrėtė- laikas lėkte pralėkė, tik galbūt norėjosi daugiau išgirsti apie šilko, šilko tapybos istoriją, kelią. Bet tai nė kiek nesumažino noro kurti kurti kurti....

Nuoširdus ačiū Rasai už šiltą bendravimą, patarimus, jaukumą ir rudenišką vakarą sušildančią arbatą :)
Sėkmės,
Šilko pakerėta,
Aušra

Vika

Labai aciu, uz puikia dovanos ideja ir tikrai sauniai praleista laika silko tapybos kursuose. Isitikinau, kad tai kur kas idomesne ir naudingesne dovana nei pirkinys, kurio zmogus vargiai ar panaudos. Aciu uz idejas ir rupesti!

Greta

Esu labai patenkinta dovana - tapybos ant šilko pamoka. Viskas labai patiko. Sudomino, tad ateityje planuoju daugiau pasigilinti.
Na, o jei norite padaryti tobulą pamoką, tai galbūt vertėtų tokiais atvejais pasiūlyti kopijuoti konkrečius darbus/paveikslus, na, nebent kas nors ateitų su savo norais. Man iš pradžių buvo sunku sugalvoti, ko noriu ir pan., nors improvizacijos irgi šaunu.

Genutė

Tikrai buvo linksma, smagu, silta. Maloniai praleidau laika.

1 2
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje