Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Barzdaskučiai „The Chop Barbershop“

„The Chop Barbershop“ - viena pirmųjų barzdaskučių Vilniuje. Jasinskio gatvėje „The Chop Barbershop“ duris atvėrė dar 2014 metais ir nuo tos akimirkos džiugina stilingais sprendimais ir maloniu aptarnavimu. „The Chop Barbershop“ dirba ir šukuosenas formuoja profesionalūs meistrai, kurie visuomet padės išsirinkti normą šukuoseną bei stilių, kuris tikrai patenkins ir dažnu atveju net pranoks lūkesčius. Plaukų kirpimas mašinėle ar skustuvu, barzdos formavimas, tradicinis barzdos skutimas su karštais rankšluosčiais - visa tai ir dar daugiau rasite „The Chop Barbershop“. Užsukite kartą ir norėsite grįžti vėl ir vėl.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?