Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Vilniaus Tango Teatras

Ieškote idėjos įdomiam vakarui? O gal norite išmokti šokti aistringąjį tango? Vilniaus Tango Teatras sujungia jaunus, veržlius tango šokio entuziastus ir tuos, kurie nori iš arčiau susipažinti su šiuo šokio menu. Vilniaus Tango Teatras, įsikūręs Vilniuje, ne tik veda individualias šokio pamokas, gali surengti šokio pamoką jūsų šventėje ar turėti tobulą partnerį tango šokiui. Čia taip pat nuo pat 2002 metų organizuojami teatro pasirodymai, kurie vakarus paverčia įdomiais, šokio ritmais perpildytais vakarais, po kurių išeisite pasisėmę kultūros, idėjų ir, žinoma, noro išbandyti šį šokį patiems.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?