skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Viešbutis „Labanoras“

Viešbutis “Labanoras” išsiilgusiems gamtos siūlo poilsį išskirtinėje aplinkoje, įkvėptoje lietuviškų tradicijų ir Labanoro girios turtų. Autentiška ir jauki, kaimiško stiliaus viešbučio aplinka, trobesiai, restoranas, priklausantis Europinio kulinarinio paveldo tinklui, produktai, į Jūsų lėkštę atkeliaujantys iš daržo, pievų ar net girios bei galimybė grybauti, uogauti, žoliauti ir žvejoti dovanos Jums tikras lietuviškas atostogas. Tradiciniais patiekalais galėsite paskanauti ir Labanoro apylinkėse žymios audėjos Teklės Lipinskienės trobelėje įsikūrusioje blyninėje. Viešbutis taip pat siūlo pasiplaukiojimus baidarėmis, pasivažinėjimus keturračiais, poilsį lietuviškoje garinėje pirtelėje. Pramogų ir veiklos čia tikrai netrūks, tiek norintiems aktyviai praleisti savaitgalį, tiek ir norintiems ramiai pasimėgauti Lietuvos gamta.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?