Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Ramus savaitgalis Labanore dviems

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Ramus savaitgalis Labanore dviems

Molėtai
2 asm.

100 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
100 €

Ramus savaitgalis Labanore dviems

Pamirškite nuovargį!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas? 

Pačiame Labanoro girios vidury įsikūręs senas, jaukus miestelis Labanoras laukia visų, išsiilgusių ramaus poilsio gamtos apsuptyje. Kadaise garsėjęs dideliu turgumi, viliojęs begale krautuvėlių, šiandien Labanoras – tykus bažnytkaimis, traukiantis tuos, kurie nori pasidžiaugti kokybišku poilsiu tyrame ore. Viešbutį supanti Labanoro giria, šniokščiančios sraunios upės Žeimena, Lakaja, Peršokšna... Ar gali būti kas nors romantiškiau?

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • 2 nakvynės viešbučio „Labanoras“ dviviečiame numeryje.


Kam skirtas šis pasiūlymas?

Šis pasiūlymas skirtas visiems, norintiems romantiškai praleisti ramų savaitgalį toli nuo rūpesčių ir triukšmo.

Dovanokite nepamirštamas akimirkas drauge! 


Apie dovaną

Vieta

Molėtai

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

2 nakvynės.

Dalyviai

2 asmenys.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Viešbutyje yra garinė pirtelė ir daug kitų „gamtai“ būdingų paslaugų. Pusryčiai, pietūs ir vakarienė į kainą neįskaičiuoti.


Rekomenduojamos pramogos organizatorius


Kiti pasiūlymai


Klientų atsiliepimai (5)

Milda

Mums labai patiko vieseti "Labanoro" viesbutyje. Aplinka nepriekaistinga, aptarnavimas taip pat labai geras!Aplinkui svarus ir pilni misko gerybiu miskai!Aciu uz nuostabiai praleista laika.

Saulė

Senovės ramybė ir nostalgija, patiekalai, kurių skonio viliesi neišnyksiant iš lietuviškos virtuvės, girių apsuptis, ir visa tai ne didmiestyje, o kažkur anapus triukšmo, minios grūsties....super atsipalaidavimas.

Leonardas

Ačiū už ramų poilsį, nuostabų maistą. Baravykų sriuba tikrai kvepėjo Labanoro giria, o naminė duona – močiutės krosnimi...

Romas

Smagu, jog yra dar tokių vietų, kur nori, nori ir dar sykį nori grįžti. Kur jauku ir gera lyg namie...ačiū už puikiai praleistą laiką.


Linas

Labai romantiškai praleidome laiką. Atvažiavome į Labanorą (pirmą kartą), mažas miestelis ar kaimelis, veiksmo ten nėra jokio (bet ir nereikėjo). Buvome labai maloniai nustebinti viešbutėliu, labai gražus ir unikalus. Tiesiog atradimas. Maistas restoranėlyje labai geras, rekomenduojame Voveraičių užkepėlę – žiauriai skanu buvo, užsisakiau net du kartus. Kambariai įrengti labai originaliai, daug senovinių baldų, kiekvienas kambarys skirtingas, administratorius leido pasirinkti mums labiausiai patikusį. Pabėgome nuo darbinių rūpesčių, ramiai pailsėjome, romantiškai praleidome laiką. Ėjome pasivaikščioti į miškus...

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje