Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Vandenlenčių parkas „Wake Ink“

Vandenlenčių parkas „Wake Ink“ įsikūręs nuostabaus grožio miestelyje Širvintose. Miestas įsikūręs vos 40 minučių kelio nuo Vilniaus centro, o atvykus čia lauks ne tik vandens pramogos. Jaukios gatvelės, kavinės, pliažas ir poilsis. Atvykus į Širvintų pramogų oazę galėsite išbandyti čiuožimą vandnenlete, žaisti paplūdimio tinklinį, stalo tenisą, vaikai galės žaisti žaidimų aikštelėje ar pramogauti vandens čiuožykloje. Atsipūsti nuo aktyvaus laisvalaikio galėsite „Paplūdimio Užkandinėje“. Smagūs nuotykiai draugų būryje ar kartu su šeima šiltą vasaros vakarą ar savaitgalį, tai - vandenlenčių parkas „Wake Ink“.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?