-28 % pramogoms „Vichy“ vandens parke
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„The Gentlemen Barbershop“

„The Gentlemen Barbershop“ – tai vieta, kur geriausi Vilniaus meistrai išklausę kiekvieno kliento poreikius pritaiko stilingą kirpimą ir barzdos modeliavimą. Atėję į kirpyklą vyrai galės atsipalaiduoti, mėgautis įspūdingu interjeru, gauti praktiškų patarimų. „The Gentlemen Barbershop“ vyrų kirpykloje apsilankę klientai jau įsitikino, kad čia galima rasti tokį žmogų, kuris bus ne tik asmeniniu kirpėju, bet ir bičiuliu.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?