skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Sporto klubas „Origonas“

Sporto klubas „Origonas“ yra įsikūręs Anykščių rajone, šalia Arklio muziejaus. Nuostabios gamtos apsuptyje vyksta daug įvairiausių pramogų- nuo pasivažinėjimo karieta iki fotosesijų su žirgais. Čia, aktyviai ar ramiai laisvą laiką praleisti mėgstantys žmonės, atras tai, kas geriausiai atitiks kiekvieno poreikius. Turbūt viena iš įdomiausių ir smagiausių pramogų yra jodinėjimas elegantiškaisiais žirgais. Atsisėdimas ant didingo gyvūno ir risnojimas po vaizdingas apylinkes sukels pačius maloniausius potyrius. Patyrę instruktoriai papasakos apie arklius, praves instruktažą, kaip taisyklingai joti, ir užtikrins saugumą viso pasiūlymo metu. Sėdėdami balne pajusite visiško atsipalaidavimo ir harmonijos jausmą. O ryšys su gyvūnu nepaliks abejingo nei vieno, norėsis joti dar, ir tikrai ne kartą. Sporto klube „Origonas“ linksmai praleisite laisvalaikį, įgysite naujų patirčių bei patirsite daug gerų emocijų.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?