Restoranas „Piccola Italia“

Daugiametė kelionių po Italiją patirtis ir viskas, kas autentiška, buvo surinkta bei sudėta į šią nuostabią vietą Lietuvoje ir, žinoma, į Jūsų lėkštę. “Piccola Italia” atsakingai ir su meile žiūri į maistą bei didžiuojasi, galėdami reprezentuoti vieną mėgstamiausių pasaulyje virtuvių. Toskanos, Sicilijos bei Kampanijos regionų gėrybių įkvėpti šefai pasiruošę su Jumis leistis į skonių kelionę. Jeigu grįžę iš atostogų Italijoje, negalite pamiršti ragautos neapolietiškos picos skonio ir jau planuojate sekančias atostogas, o galbūt niekada neteko lankytis visų numylėtoje Italijoje ir ragauti jos virtuvės? “Piccola Italia” restoranuose “Trattoria & Pizzeria” arba “Ristorante & Grill” galite visa tai patirti ir taip trumpam sugrįžti į šią šalį. Užburianti aplinka, krosnyje keptų picų kvapas, nepakartojami skoniai ir šurmulys - pasijusite lyg grįžę iš atostogų.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2022-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje