-28 % pramogoms „Vichy“ vandens parke
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Nardymo centras „Extremal.lt“

Atraskite povandeninį pasaulį kartu su „Extremal.lt“! Pažintinis nardymas - tai nesudėtinga, labai smagi bei įdomi pramoga, atversianti Jums povandeninio pasaulio duris. Nėrimo metu susipažinsite su povandenine flora ir fauna bei patirsite ekstremalių įspūdžių. Sėkmingą patirtį užtikrins „Extremal.lt“ tarptautinius sertifikatus turinčių profesionalų komanda, kuri prieš neriant praves išsamų teorijos kursą ir supažindins su laukiančiu procesu. Visi patirti įspūdžiai po vandeniu bus užfiksuoti skaitmeninėmis kameromis! Aukščiausio lygio saugumas ir nepakartojami įspūdžiai - garantuoti!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?