Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Pažintinis nardymas su povandenine fotosesija + DOVANA

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Pažintinis nardymas su povandenine fotosesija + DOVANA

Trakai, Molėtai
1 asm.

54,74 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
54,74 €

Pažintinis nardymas - tai nesudėtinga, labai smagi bei įdomi pramoga, atversianti Jums povandeninio pasaulio duris. Nėrimo metu susipažinsite su povandenine flora ir fauna bei patirsite ekstremalių įspūdžių. Nėrimas prasidės nuo išsamaus teorijos kurso po kurio prižiūrimi tarptautinius sertifikatus turinčių instruktorių galėsite grožėtis povandeniniu pasauliu. Nardysite nardymo centre „Extremal.lt“, o tai vienintelis oficialus tarptautinius standartus atitinkantis „PADI“ nadrymo centras Vilniaus apskrityje! Garantuojame aukščiausio lygio saugumą, kokybę bei neišdildomus įspūdžius! Po pramogos Jūsų laukia dovana ir kelios skaitmeninės nuotraukos atminčiai.


Apie dovaną

Vieta

Trakai, Molėtai

Apranga

Nardymo įranga bus suteikta.

Trukmė

Pasiruošimas truks 1-1,5 val. Panirimo trukmė 30-45 min.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Sezonas tęsiasi nuo birželio iki rugsėjo mėnesio (sezono trukmė gali kisti).

Kita informacija

Tuo pačiu metu nardyti mokosi iki 4 asmenų.

Prieš užsiėmimą dalyvis privalo užpildyti medicininę anketą.

Jūsų akimirkos po vandeniu bus užfiksuotos skaitmeninėse nuotraukose.Kiti pasiūlymai


Klientų atsiliepimai (13)

Saulius

Super, instruktoriai labai malonūs ir kompetetingi (net sugebėjo įkalbinti žmoną, kuri gyvenime nėra panėrusi, panerti. Liko sužavėta.) Pasidairėm po ežero dugną, pabaksnojom lydekas, pagaudėm vėžius, viskas labai OK.

Gintautas

Super'inė ir labai kabliuojanti pramoga :) 10+ Instruktorius Rytis tikras profesionalas, ačiū už smaigiai praleistą laiką

Jevgenij

Sveiki, Vakar išbandžiau šią dovaną! Nepakartojamos emocijos! Nardžiau pirmą kartą, tačiau jau dabar žinau, kad tikrai noriu dar! :) Suteikiama visa įranga, vandenyje šilta ir saugu. Drugiški, turintys puikų humoro jausmą, profesionalūs instruktoriai. Susikalbėti galima buvo visomis kalbomis (lietuvių, rusų, vokiečių,...). Po trumpo insruktažo jaučiausi kaip žuvis vandenyje. Instruktoriai laiko ranką ant pulso, visada šalia - tai puiki pramoga visai šeimai! Geriausia dovana sau arba draugams! P.S. Atsiminimui lieka šiltos nuotraukos ;)

virginijus

Gavau dovaną , nardymą.Nardėme Skaistės ežere.Labai patiko.Instruktoriai malonūs ir bendraujantys.Dėkoju instruktoriams už gerai praleistą laiką.

Viktorija

Rašau su dideliu džiaugsmu. Praleidau patį smagiausią savaitgalį. Tokių įspūdžių dar neteko patirti. Labai ačiū instruktoriui Ryčiui, kurio pagalba pamačiau povandeninį pasaulį, jaučiausi patikimose ir saugiose rankose. Ačiū už nepakartojamus įspūdžius! Sėkmės!

1 2 3
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje