skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„Lietuvos apsaugos darbuotojų asociacija“

„Lietuvos apsaugos darbuotojų asociacija“ esanti Kaune suteikia galimybę kiekvienam išbandyti savo jėgas šaudant galingais koviniais ginklais. Puiki proga sužinoti daugiau apie ginklus, patikrinti savo taiklumą ir pajusti adrenalino antplūdį. Praleiskite laisvalaikį aktyviai. Skraidančios kulkos į taikinius, ginklų įvairovė užgniauš kvapą ir suteiks neapsakomą galios jausmą. Galėsite pasirinkti jums labiausiai tinkantį ginklą. Jūsų lauks- sovietinis Makarov, Tangfolio P19, CŽ 75 pistoletai, revolveris Manurhin MR 88, pusiaus automatinis Heckler ir Koch MP5 A4. Patarimus dalins ir užtikrins jūsų saugumą Lietuvos apsaugos darbuotojų asociacijos nariai. Tikri šaunamieji ginklai, tikros kulkos ir patys įsimintiniausi prisiminimai garantuoti!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?