Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Kino centras „CINAMON“

Paįvairinkite vakarą su kino filmu kino centre „Cinamon“. „Cinamon“ - kino centras, kurį taip pat rasite Latvijos, Estijos bei Suomijos didžiuosiuose miestuose. Lietuvoje esantis kino teatras įsikūręs Kaune, PPC „MEGA“ ir žiūrovus nuolat stebina naujausiais filmais ir plačiu asortimentu, tad patinkantį filmą ras tiek į romantišką vakarą išsiruošusi porelė, tiek šeima su būriu vaikų. Patogiomis kino salės kėdėmis, gardūs užkandžiai ir smagus vakaras su įdomia istorija draugams, porai ar visai šeimai.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?