skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Jojimo sporto klubas „Ties Baltija“

Išbandykite smagią pramogą Lietuvos pajūryje! Jojimo sporto klubas „Ties Baltija“ leis patirti išskirtinę, linksmą ir įdomią jojimo patirtį. Sklandžią kelionę žirgais užtikrins profesionalūs sporto klubo instruktoriai, kurie pasiruošę suteikti naudingų patarimų ir atsakyti į visus Jūsų klausimus. Susipažinkite su žirgais ir grožėkitės nuostabiu Palangos apylinkių kraštovaizdžiu. Jodinėjimo pramoga galite mėgautis ir su artimuoju, tad sustiprinsite ir tarpusavio ryšį. Nepamirštamos akimirkos jodinėjant laukia Jūsų!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?