skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

FitAli Boxing

tAli Boxing projekto tikslas – padėti kiekvienam norinčiam įvaldyti bokso techniką naujų ir modernių pratimų pagalba. Šio projekto entuziastas yra buvęs profesionalus boksininkas, Lietuvos bokso čempionas ir daugybės tarptautinių turnyrų nugalėtojas – Vitalijus Volkovas. Jo šiuolaikiškas požiūris į sportą, patirtis treniruojant įvairaus amžiaus žmones (vaikus, senjorus, moteris ir merginas, naujokus bei aukšto meistriškumo sportininkus), padeda pritaikyti tinkamus pratimus ir treniruočių sistemas kiekvienam, kuris nori išmokti bokso technikos, saugiai dalyvauti tiek grupinėse, tiek individualiose treniruotėse bei mėgautis šiuo sportu.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?