skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Ežero Gelmės - skaidrių baidarių nuoma Trakuose

Pamirškite miesto šurmulį ir leiskitės užburiami Galvės ežero vaizdų! Plaukdami skaidriomis „Ežero gelmės“ baidarėmis, grožėkitės Trakų pilies didybe, Užutrakio dvaro prabanga, aplankykite net 21-ą Galvės ežero salą. Skaidrių baidarių permatomas dugnas leis stebėti ežero augmeniją ir gyvūniją. Pamatykite, kur yra nuskendęs laivas, išvysite povandeninį skulptūrų parką. Leiskitės į nepakartojamus nuotykius kartu su „Ežero gelmės“!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?