Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Romantiškas skrydis virš Šeduvos

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Romantiškas skrydis virš Šeduvos

Šiauliai
1-3 asm.

72,12 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
72,12 €
Skrydis virš Šeduvos, tai puiki pramoga aukščio, skrydžių ir nuotykių mėgėjams. Lėktuvu vos per kelias minutes pakilsite į dangų ir skrisdami padebesiais žvalgysitės po kvapą gniaužiančias apylinkes. Vieni už kitus gražesni vaizdai keis vienas kitą: Raudondvaris, Šeduva, Burbiškių dvaras, Kleboniškių etnografinis muziejus – visos kelionės metu gėrėsitės nuostabia Šeduvos apylinkių panorama!

Apie dovaną

Vieta

Šiauliai

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

15 minučių.

Dalyviai

1-3 asmenys.

Oro sąlygos

Sezonas tęsiasi nuo gegužės iki spalio mėnesio (sezono trukmė gali kisti). Pramoga labai priklauso nuo oro sąlygų: debesuotumo, kritulių, matomumo, vėjo stiprumo ir pan. Paprastai meteorologinės sąlygos yra numatomos iš anksto, tačiau kartais išankstinė prognozė būna netiksli arba neišsami. Todėl net atvažiavus į starto vietą pramoga saugumo sumetimais gali būti nukelta.


Rekomenduojamos pramogos organizatorius


Kiti pasiūlymai


Klientų atsiliepimai (3)

Rasa

nuostabūs pojučiai ir nugalėta aukščio baimė

Rass

nugalėta aukščio baimė ;) super emocijos ir nuostabūs vaizdai, norisi pakartoti ;)

Viktorija

Pasinaudojus Jūsų siūloma dovana "Skrydis virš Šeduvos", likome labai patenkinti. Įspūdžiai tik patys geriausi. Tai tikrai labai įspūdinga dovana. Tikimės, kad ir toliau siūlysite tokias įdomias ir įsimintinas dovanas.

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje