Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Skrydis lėktuvu ir pilotavimas virš Trakų

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Skrydis lėktuvu ir pilotavimas virš Trakų

Trakai
1 asm.

79 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
79 €

Skrydis lėktuvu ir pilotavimas virš Trakų

Pajuskite lengvumą!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas?

Ieškote naujų, nepamirštamų įspūdžių? Skrydis virš Trakų – puiki pramoga aukščio ir nuotykių mėgėjams. Ultralengvuoju lėktuvu per kelias minutes pakilsite į dangų ir padebesiais skrisite link Trakų, perskrisite Trakus, Galvės ežerą ir apsuksite kelis ratus virš nuostabios Trakų pilies. Skrydžio metu mėgausitės lengvu adrenalino pliūpsniu, pasakiško grožio gamtovaizdžiais ir toli nuo realybės sustojusia akimirka. Turėsite galimybę pilotuoti lėktuvą.

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Skrydis ir pilotavimas virš Trakų.


Kam skirtas šis pasiūlymas?

Šis pasiūlymas skirtas dangaus pramogų mėgėjams, norintiems pasigrožėti įstabiausiais Lietuvos kampeliais iš paukščio skrydžio.

Dovanokite išskirtines patirtis !


Apie dovaną

Vieta

Trakai

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

30 minučių.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Pramoga labai priklauso nuo oro sąlygų: debesuotumo, kritulių, matomumo, vėjo stiprumo ir pan. Paprastai meteorologinės sąlygos yra numatomos iš anksto, tačiau kartais išankstinė prognozė būna netiksli arba neišsami. Todėl net atvažiavus į starto vietą pramoga saugumo sumetimais gali būti nukelta. Sezonas tęsiasi nuo gegužės iki spalio mėnesio (sezono trukmė gali kisti).


Rekomenduojamos pramogos organizatorius


Kiti pasiūlymai


Klientų atsiliepimai (5)

Doatas

Ačiū. Labai patiko skrydis virš Trakų, diena buvo graži, saulėta, vaizdai nuostabūs.

Donatas

Viskas buvo tobula!

Auksė

Gavau tai, ko ir tikėjausi. Visada norėjau pamatyti,kaip atrodo Trakai iš viršaus ir įsitikinti ar jie tikrai tokie gražūs kaip atvirukuose. Vaizdai puikūs. Prieš skrendant pilotas leido net pasirinkti lėktuvą, su kuriuo skrisim: vienas buvo pilnai motorizuotas, o kitas turėjo galimybę sklęsti. Pasirinkau pastarąjį. Įdomus jausmas, kai ore staiga išsijungia motoras ir lėktuvas nekrenta žemyn J Žodžiu pramoga tikrai šauni, draugiški žmonės, nuostabūs vaizdai.

 

Skrydis labai patiko, ypač skristi tokiu metų laiku kai aplink rudeninės spalvos. Labiausiai patiko, kad pilotas kelias minutes leido pilotuot lėktuvą, taip pat įdomiai papasakojo apie jį prieš skrydį.

Egidijus

Laba diena,

Taip, skrydis pranoko lūkesčius. Viskas buvo labai gerai, o manau prie to prisidėjo ir puikus oras. Pilotas buvo draugiškas, todėl tai sukūrė jaukią atmosferą. O visi vaizdai, kuriuos matėme buvo labai gražūs ir įstrigo ilgam, todėl tikrai likome patenkinti skrydžiu.
Ačiū už rūpestį.

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje