Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Mokomasis skrydis sklandytuvu

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Mokomasis skrydis sklandytuvu

Kaunas
1 asm.

43,44 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
43,44 €

Mokomojo skrydžio metu būsite ne vienas – sklandytuvą valdys profesionalus pilotas. Pakeltą į 300 m aukštį sklandytuvą atkabinsime ir be jokio triukšmo, tik su vėjo švilpimu, skrosite padebesiais. Šio skrydžio tikrai pakaks, tik gali būti, kad užsikrėsite ir norėsite dar, dar ir dar...

Apie dovaną

Vieta

Kaunas

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

5-7 minutės.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Sezonas tęsiasi nuo gegužės iki rugsėjo mėnesio (sezono trukmė gali kisti). Pramoga labai priklauso nuo oro sąlygų: debesuotumo, kritulių, matomumo, vėjo stiprumo ir pan. Paprastai meteorologinės sąlygos yra numatomos iš anksto, tačiau kartais išankstinė prognozė būna netiksli arba neišsami. Todėl net atvažiavus į starto vietą pramoga saugumo sumetimais gali būti nukelta.


Rekomenduojamos pramogos organizatorius


Kiti pasiūlymai


Klientų atsiliepimai (3)

Marius

Turiu pripažinti, kad laikas praleistas tikrai gerai. Pociūnų kolektyvo vyrai labai smagūs, draugiški, labai geranoriškai ir smagiai mus paskraidino.

Vilius

Žmogus jau nuo senų laikų svajoja pakilti į orą. Išbandęs tokią pramoga tikrai džiaugiuosi ir maloniais įspūdžiais pasidalinsiu su ne vienu. labai patiko vieta ir ten dirbantys žmonės. Tik dėl kelių remonto teko ilgokai paklaidžioti kol radome kelią kaip pasiekti Pociūnus.

Martynas

Viskas buvo labai šauniai - tikrai likome patenkinti. Malonūs ir patyrę instruktoriai, daug papasakojo ir paskraidino net daugiau nei priklausė - įtraukė šiek tiek akrobatinių triukų į paskraidymą. Tad drąsiai galime rekomenduoti (ir jau rekomendavome) šią pramogą.

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje