Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Vandenlenčių parkas „Wake Pond“

Ieškote smagių vandens pramogų? Atvykite į nuostabios gamtos kampelį - Anykščius. Čia rasite ne tik daugybę lankytinų vietų, bet ir gausybę aktyvių pramogų! Viena jų - vandenlenčių parkas „Wake Pond“. Pagojės tvenkinyje įsikūręs vandenlenčių parkas kviečia visus: tiek tuos kurie nori susipažinti su vandenlente ir išmokti skrosti vandenį su lenta, tiek tuos, kurie vandenlenčių sportą pamėgo ir nori pasimėgauti ekstremaliais pojūčiais. Jauki aplinka, gera nuotaika ir smagus laikas - puikus aktyvaus laisvalaikio receptas tiems, kurie mėgsta aktyvias pramogas vandenyje! Vandenlenčių parkas „Wake Pond“ Anykščiuose laukia jūsų!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?