skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Vaikų laisvalaikio erdvė „Kikilio Lizdas“

„Kikilio lizdas“ - tai vaikų laisvalaikio erdvė, kurioje mažieji padaužos galės išsidūkti, o tėveliai pasišnekučiuoti su draugais. Ši vieta yra įsikūrusi Vilniuje, Jeruzalės mikrorajone. Čia galima rasti didelę žaidimų erdvę vaikams, stalo futbolą tėveliams bei platų meniu pilną gardžių saldumynų. Taip pat įmanoma susiorganizuoti gimtadienius, krikštynas, šeimos šventes ar draugų susitikimus. Maisto meniu yra šventinis arba pagrindinis. Smaližiai apsidžiaugs gavę blynų, vaflių, bulvių lazdelių ar kitų skanumynų. O nuobodžiauti nebus kada, nes žaidimo erdvė pilna karstynių, laipynių, voratinklių, kamuolių, lego ir kitų dalykų. „Kikilio lizdas“ smagi ir tvarkinga vieta pramogauti įvairaus amžiaus vaikams.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?