Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„Šiaulių Aeroklubas“

Metas pasinerti į nuotykius kartu su „Šiaulių aeroklubo“ komanda! Profesionalūs pilotai atlieka sportinius, apžvalginius bei mokomuosius skrydžius. Skrydžiai sklandytuvais ir lėktuvais vyksta nepaprastai gražiame Šiaulių krašte, Radviliškio rajone. Tai puiki galimybė patirti neįkainojamus įspūdžius skrendant virš Daugyvenės kraštovaizdžio draustinio ar Šeduvos apylinkių. Tik pakilus į dangų atsivers nuostabūs reginiai - Raudondvaris, Burbiškių dvaras, Raginėnų piliakalnis, Pakruojo dvaras ir daug kitų. Sklandant ore galima pajusti visiškos laisvės ir ramybės jausmą, o įspūdingi gamtos vaizdai nepaliks abejingo. „Šiaulių aeroklubas“ pasirūpins, kad skrydžio metu patirtumėte kuo daugiau teigiamų emocijų, kurios atmintyje išliks ilgam. „Šiaulių aeroklubas” leis mėgautis nepamirštama skrydžiu padange!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?