skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„Scala Dream“

„Scala Dream“ - tai laipiojimo ir laisvalaikio centras įsikūręs Klaipėdoje. Čia labai laukiami mažieji alpininstai ir jų tėveliai. Tai puikus užsiėmimas, kurio metu lavinama jėga, ištvermė, greitis, lankstumas, koordinacija ir balansas. Lipti vertikalia siena, pilna kliūčių, nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti. Užsiėmimo metu konsultuoja ir padeda instruktoriai. Laipiojimas uolomis yra puikus sportas kūnui, raumenims, sausgyslėms bei turi didelę įtaką protiniams gebėjimams. Treneriai treniruočių metu suteikia žinias ir ir padeda vystyti laipiojimui reikalingus gebėjimus, naudojant įvairius sporto reikmenis- svorius, gumas, kamuolius. „Scala Dream“ centre galima gerai pasportuoti ir linksmai praleisti laisvalaikį.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?