Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Restoranas „Serpent“

Tai šeimos restoranas, įkurtas buvusios ligoninės restauruotose patalpose. Pavadinimas „Serpent“ kilo iš idėjos, jog žaltys lietuvių mitologijoje atspindi namų, gerovės, sveikatos, vaisingumo ir išminties simbolį. Dėl šios priežasties jis dažnai atvaizduojamas vaistinių, ligonių ženkluose, logotipuose. Restorano vieta, pavadinimas ir tikslas rišasi į vieną: sveikatinti žmogų, suteikti jam gerovės, vidinės šilumos bei jaukumo. Mes skiriame ypatingą dėmesį ingredientų šviežumui ir kokybei, bendradarbiaujame su vietiniais ūkininkais, taip ne tik gaudami pačią šviežiausią produkciją patiekalų ruošimui, bet ir paremdami vietinius ūkininkus ir ūkius.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?