skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

„Raganiukės teatras“

„Raganiukės teatras“- tai vieta suburianti tiek vaikučius, tiek jų tėvelius, pamatyti nuotaikingus spektaklius. Teatras įsikūręs Vilniuje ir turi didžiausią pasirodymų repertuarą Lietuvoje specialiai vaikams. Spektaklius kuria profesionalai, mėgėjai, jaunimas ir vaikai. Čia galima rasti daug įvairių vaidinimų- „Pepė Ilgakojinė“, „Trys paršiukai“, „Katinėlis ir gaidelis“, „Lokys ir mergaitė“ bei daug kitų. Tai puiki vieta vaikams praplėsti pasaulėžiūrą, išsiugdyti tinkamas vertybes ir linksmai praleisti laiką. Taip pat „Raganiukės teatras“ organizuoja atvykimus į mokyklas ar stovyklas, kur susitinka visi linksmų vaidinimų mėgėjai. Geros emocijos ir smagūs įspūdžiai garantuoti ilgam!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?