Pramoginiai plaukimai su „Marcinkus Racing Team #21“

Ne vienerius metus Kauno mariose vykstančios F2 vandens formulių lenktynės pritraukia nemažai greičio ir ekstremalių pojūčių mėgėjus. Koks jausmas pačiam sėdėti vandens formulėje ir skrieti ypatingai dideliu greičiu vandens paviršiumi? Tai galite sužinoti kartu su „Marcinkus Racing Team #21“. Patyrę daugkartiniai vandens formulių čempionatų dalyviai, išskirtinio dizaino transporto priemonė ir ypatingas, net 150 km/h greitis, kurį pajusite patys skrosdami Kauno marių paviršiumi. „Marcinkus Racing Team #21“ - pirmieji Lietuvoje siūlo šią išskirtinę pramogą, kurią privalo išbandyti kiekvienas ekstremalių pojūčių ir greičio pasiilgęs adrenalino mėgėjas!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2022-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje