-28 % pramogoms „Vichy“ vandens parke
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Pasiplaukiojimas laivu Druskininkuose

Atraskite Druskininkų grožį pasiplaukiojant katamaranu! Katamaranas - tai dviejų korpusų laivas. Beplaukiojant Nemuno upe atsivers gražiausiai Druskininkų kurorto vaizdai, kurie užgniauš kvapą ir privers pamatyti apylinkes kitu metu. Įspūdžiais džiaugtis neteks vienam. Pasiplaukiojimai vyksta iki 9 asmenų grupėms, tad grožėtis kražtovaizdžiu galėsite su šeima ar draugais. Pasimėgaukite nuostabiais Druskininkų gamtos vaizdais nuo laivo denio!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?