skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Omniva paštomatai

Atsiimkite siuntą OMNIVA paštomatuose - 0 Lt!

Norėdami gauti prekes būtent Jums patogiu metu ir dar nemokamai, savo užsakymą galite atsiimti iš Jums artimiausio Omniva paštomato. Dovanų užsakymo metu Jums tereikia pasirinkti Jums artimiausią Omniva paštomatą.

Siuntų atsiėmimas, naudojantis Omniva paštomatais, yra itin greitas ir patogus. Visa procedūra yra daugiau nei paprasta, todėl kiekvienas gali ja naudotis praktiškai be jokių instrukcijų. Omniva paštomatai veikia visą parą, todėl prekes gali atsiimti Jums patogu laiku.

Siuntų terminale siunta laikoma 7 kalendorines dienas po mūsų patvirtinimo, kad užsakymas jau yra Omniva terminale ir jį jau galima atsiimti. Apie atvykusį užsakymą informuosime Jus telefonu ir el. paštu. SMS žinutėje bei el. laiške nurodysime paštomato durelių kodą. Tik su šiuo kodu galėsite atsiimti siuntą iš nurodyto paštomato. Saugokite kodą iki to momento, kai atsiimsite užsakymą iš paštomato. Pasibaigus 7 dienų laikotarpiui ir nepasinaudojus paslauga „siuntų atsiėmimas“, siunta yra grąžinama į „Laisvalaikio Dovanos“. Primename, jog nukreipti siuntų į kitą pristatymo vietą negalima.

Daugiau informacijos >