Mūsų svetainėje naudojami slapukai padeda užtikrinti dovanų paieškos kokybę. Daugiau apie slapukus
Tel. (8 5) 203 4400 (I–VII 9–21 val.)

Mūsų garantijos

Galite nebeieškoti „Laisvalaikio Dovanos“ siūlomų dovanų pigiau. Mes garantuojame, kad „Laisvalaikio Dovanos“ svetainėje dovanų kainos lygiai tokios pačios kaip pramogų organizatorių! Jei sumokėjote per daug - grąžinsime pinigus.

Pinigų grąžinimo tvarka: 

  • Klientas nusipirko „Laisvalaikio Dovanos“ dovanų kuponą, tačiau rado, kad pramogų organizatorius tą pačią pramogą siūlo pigiau*.
  • Klientas informuoja „Laisvalaikio Dovanos“ apie kainų skirtumą per 14 dienų nuo dovanos pirkimo.
  • Jei informacija dėl kainos pasitvirtina, pinigai už dovanų kuponą grąžinami Klientui per 7 dienas.

* paslaugą turi teikti tas pats pramogų organizatorius, kurio pasiūlymus parduoda „Laisvalaikio Dovanos“, o paslauga turi visiškai atitikti parduodamą. Paslaugos organizatorius pasilieka teisę taikyti ypatingas sezonines nuolaidas, daryti nuolaidas nuolatiniams klientams, vaikams, studentams, grupėms ir pan.

Kainos garantija negalioja užsienio dovanoms dėl valiutos kursų svyravimo.
 

„Laisvalaikio Dovanos“ įsipareigoja platinti tik kokybiškų pramogų dovanų kuponus. Jeigu Jūs liksite nepatenkinti suteiktos paslaugos kokybe, informuokite apie tai mus. Jei paslauga buvo suteikta nekokybiškai, mes pažadame Jums grąžinti pinigus.

 

Nepanaudotą „Laisvalaikio Dovanos“ dovanų kuponą galima pakeisti per 14 dienų nuo kupono užsakymo dienos.

Dovanų kupono pakeitimo tvarka:

  • Klientas informuoja „Laisvalaikio Dovanos“ raštu, kad nori pakeisti dovanų kuponą.
  • Klientas užpildo prašymą dėl dovanų kupono pakeitimo ir pristato jį „Laisvalaikio Dovanos“ praėjus ne daugiau nei 14 dienų nuo pirkimo dienos.
  • Jei Kliento turimo dovanų kupono vertė yra didesnė už naujai išsirinktos dovanos vertę, Klientas gali sumokėti kainų skirtumą.
  • Jei Kliento turimo dovanų kupono vertė yra mažesnė už naujai išsirinktos dovanos vertę, skirtumas nėra grąžinamas.
  • Per 7 dienas Klientui persiunčiamas el. paštu naujas kuponas.

„Laisvalaikio Dovanos“ įsipareigoja saugoti savo Klientų privatumą bei neparduoti jų asmeninės informacijos trečiosios šalims, išskyrus atvejus, kai informacijos perdavimas yra privalomas vykdant paslaugą bei kai to reikalauja Lietuvos Respublikos įstatymai. Skaityti daugiau...