skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Nuotykių parkas „Ąžuolynė“

Nuotykių parkas „Ąžuolynė“- puiki vieta aktyvaus laisvalaikio mėgėjams. Tai vienas iš didžiausių pramogų parkų Lietuvoje. Jį galima atrasti šalia kelio Trakai- Prienai, Aukštadvario regioniniame parke. Čia, nepaprastai gražioje aplinkoje, yra įrengtos smagios laipynės, kuriomis galima karstytis per medžius ar nusileisti lynais. Iš viso veikia net aštuonios skirtingo aukščio ir sudėtingumo trasos ir yra 350 metrų vientisas nusileidimas 20 metrų aukštyje virš vandens. Kartu su draugų kompanija galite rungtis laipiodami įdomiomis trasomis ar žaisdami krepšinio, tinklinio aikštelėse. Taip pat, čia rasite pavėsines, poilsio zonas, takus, supuokles, o vasaros sezono metu atsigaivinsite maudydamiesi ežere. Išsinuomavę pavėsinę su ugniakuru galėsite išsikepti skanių šašlykų ar dešrelių. Nuotykių parke „Ąžuolynė“ smagiai praleisite laisvalaikį, kuris bus kupinas teigiamų emocijų ir neįkainojamų akimirkų!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?