skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Mamos dienos renginys

Kvietimas į grožio šventę
„Už gražias mamas!“


GROŽIO ŠVENTĖJE JŪSŲ LAUKIA:

  • Grožio ekspertų patarimai
  • Grožio procedūros bei konsultacijos.
  • Dovanos
  • Moteriška kompanija
  • Draugiška mažyliams aplinka
  • Kino filmas
  • Bendrausime – lepinsimės – gražinsimės!


KADA?

2014 m. gegužės 2 d., penktadienis,  nuo 9:30 val.

KUR?
Kino centras „Multikino“ (PPC „Ozas“), Vilnius

RENGINYS NEMOKAMAS. Atvykite su mažyliais!


DAUGIAU INFORMACIJOS IR REGISTRACIJA


Šventės programa

9:30 – 10:00 val. – Registracija
10:00 – 10:20 val. – Grožio paskaita „Juoda, balta, raudona, aukso spalva: 2014 m. manikiūro tendencijos“ – nagų dizaino salonų „Nailbar“ vadovė Ingrida Jočienė
10:20 – 10:40 val. – Grožio paskaita „5 makiažo priemonės, kurias privalai turėti savo kosmetinėje“ – profesionali „Deivių mokyklos“ visažistė Rūta Černiauskaitė.
10:40 – 11:00 val. – Grožio paskaita „Pagrindiniai spintos formavimo principai ir praktinė mada 2014 m.“ – stiliaus namų „Kukla Beauty Box“ stilistė Ula Kotryna Tulevičiūtė.
11:00 – 13:00 val. – Grožio procedūros (nagų lakavimas, makiažas, rankų masažas) ir bendravimas prie kavos puodelio.
13:00 – 14:45 val. – Kino filmas šeimai „Ponas Žirnis ir Šermanas“


Stiliaus patarimais dalinsis „Kukla Beauty Box“ stilistė

Augindamos vaikučius, mamos dažniausiai pamiršta rūpintis savimi bei neturi laiko atnaujinti savo rūbų spintą. Nors spintos lentynos lūžta nuo drabužių, tačiau rytą ją pravėrus tik norisi rėkti „Neturiu ką apsirengti!“. Dažniausia to priežastis – tarpusavyje nederantys rūbai. Kad kuo rečiau mamas ištiktų spintos krizė, spintos formavimo patarimus pažers stiliaus namų „Kukla Beauty Box“ stilistė Ula Kotryna Tulevičiūtė.

Ula grožio šventėje kalbės apie 2014 m. pavasario – vasaros stilių, apžvelgs mados tendencijas bei atskleis, kokių stiliaus klaidų šiais metais reikėtų vengti bei kokius drabužius reikėtų įtraukti į savo pirkinių sąrašą.

Konkretūs, paprasti bei nesunkiai įgyvendinami „Kukla Beauty Box“ stilistės patarimai padės kiekvienai mamytei jaustis taip, lyg stilius būtų antras jos vardas.


Tobulo makiažo bei manikiūro patarimai

Norint džiaugtis tobulu makiažu ar manikiūru, nebūtina skubėti į grožio saloną ir ten praleisti valandų valandas – juk mamos tiek laiko neturi. Kaip pačiai pasidaryti makiažą grožio šventėje mokys „Deivių mokyklos“ visažistė Rūta Černiauskaitė. Ji pristatys 5 makiažo priemones, kurias turint savo kosmetinėje, galima išsiruošti net į pačią prabangiausią šventę.

Nagų dizaino salonų „Nailbar“ vadovė Ingrida Jočienė pasakos, kaip prižiūrėti nagučius bei supažindins, kokios yra naujausios manikiūro mados. Ar 2014 m. vis dar madingas nagų dekoravimas, kokios spalvos madingos šį sezoną – visa tai papasakos manikiūro ekspertė.

Iš grožio šventės mamos grįš gražesnės

Po grožio paskaitų mamytės galės pabendrauti prie kavos puodelio, pasitarti su grožio ekspertais. Taip pat grožio specialistai kvies mamytes čia pat pasilepinti ir pasigražinti.

Kino salėje įsikurs „Nailbar“ manikiūrininkės, „Deivių mokyklos“ visažistės, prancūziškos kosmetikos kompanijos „L‘Occitane“ atstovės, kurios atliks rankų masažą.


Grožio šventėje laukiami ir vaikučiai

Ruošiantis į šventę, mamytėms nereikės rūpintis aukle ar kviesti senelius į pagalbą. Grožio šventėje mamytės laukiamos su vaikučiais, netgi pačiais mažiausiais.

Renginyje bus pasirūpinta draugiška mamytėms su mažais vaikučiais aplinka: bus vystymo stalas, pritemdytos kino salėje šviesos, kad jos neblaškytų mažylių. Bus daug žaisliukų, tad vaikai galės ramiai žaisti, kol mamos rūpinsis savo grožiu bei klausys ekspertų patarimų.

O šventės pabaigoje vaikučiams ir mamytėms bus rodomas animacinis filmas „Ponas Žirnis ir Šermanas“, tad nebus laiko nuobodžiauti! 

Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje