Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Lietuviškas safaris

Kelionės su visureigiais, neatrastos Lietuvos vietos, purvas ir tikri nuotykiai, kurie jūsų lauks su „Lietuviškas safaris“. Pramogos metu susipažinsite su Vaidotu Marozu, kuris apie keturiais ratais varomus automobilius ir nuotykius bekelėje žino labai daug. Vyksiančių pramogų metu galite keliauti su pramogos organizatoriaus automobiliu arba išbandyti savo visureigio galimybes. Įvairūs trasų sudėtingumai, purvai ir duobės, ekstremalios situacijos ir nepamirštami nuotykiai, po kurių visureigį ir jo galimybes pamilsite dar labiau.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?